top of page
1_Interactive LightMix.jpg

Послуги

Пакет "МІНІМАЛЬНИЙ"

   Разом із клієнтом вибирається стилістичне рішення інтер'єру з урахуванням особистостей об'єкту.
   Основний набір креслень

- План обміру приміщень
- План демонтажу стін, дверних отворів (за необхідністю)
- План розміщення меблів
- План освітлення з прив'язками до вимикачів
- План розміщення розеток
- План стель
- План підлоги
- План теплої підлоги (за необхідністю)
- Розгортки стін з прив'язками та розмірами (необхідних приміщень)
- План розміщення кондиціонерів (в залежності від обраної системи кондиціонування)

Пакет "СТАНДАРТ"

 Включає в себе увесь комплекс послуг пакету "МІНІМАЛЬНИЙ"+  розробка 3D візуалізацій приміщень та спеціфікацій оздоблювальних матеріалів.

Пакет "ПРЕМІУМ"

Включає в себе увесь комплекс послуг пакету "СТАНДАРТ" + повний комплект робочої документації, що включає деталізацію розрізів та вузлів, а також розробку авторського дизайну та декора.

Авторський супровід

Обговорюється індивідуально.

Єтапи створення дизайн проекту

1

1. Технічне завдання - перша частина проектування, де клієнт ділиться побажаннями, а дизайнер знайомиться з об'єктом. Це набір структурованої інформації, яким здійснюватиметься проектування.
1.1 Робота з референсами – клієнт показує дизайнеру все, що йому сподобалося у журналах та подорожах. Дизайнер вивчає та планує схожі за духом ідеї у проекті. Якщо у клієнта немає заздалегідь підібраних матеріалів, дизайнер запропонує для обговорення свої напрацювання.
1.2 Обміри, створення креслення, фотофіксація - дизайнер точно виміряє об'єкт і занесе дані на креслення: стіни, висоти, несучі конструкції, отвори, прив'язка до комунікацій. Правильна технологія обмірів убереже від помилок дизайну та перевитрати матеріалів під час будівництва. Фотофіксація точно відобразить дійсність.
1.3 Аналіз інженерних мереж – на обмірах важливо зафіксувати технічні деталі. Дизайнер заміряє та прив'язує до креслення всі кабелі, труби, виходи, отвори та комунікації, відзначає несучі конструкції та стіни, які можна демонтувати.
1.4 Функціональне зонування - за допомогою функціонального зонування визначають для кожної кімнати необхідну площу, а потім розміщують кімнати у просторі. Дизайнер використовує функціональне зонування для того, щоб обговорити з клієнтом варіанти розташування зон у просторі та знайти оптимальне рішення.

1.5 Стиль та концепція – за зібраними матеріалами дизайнер готує концепцію оформлення вітальні, кухні, їдальні, спальні, гостьових, дитячих. Це дозволяє ще на стадії технічного завдання визначити кольори, матеріали, наповнення та атмосферу інтер'єрів, скоротити час дизайну.

2

1.5 Стиль та концепціяза зібраними матеріалами дизайнер готує концепцію оформлення вітальні, кухні, їдальні, спальні, гостьових, дитячих. Це дозволяє ще на стадії технічного завдання визначити кольори, матеріали, наповнення та атмосферу інтер'єрів, скоротити час дизайну.
2.1 Планувальне рішення - ґрунтується за планом обмірів. Дизайнер створює логічні рішення простору, що відбивають ідеї ТЗ або доповнюють новими знахідками. Він делікатно поводиться з простором, раціонально використовує кожен сантиметр площі, розміщує заплановані з клієнтом функції.
2.2 Геометрія просторудизайнер розробляє 3D ескізи. Ескізи сприяють розвитку ідеї та полегшують розуміння простору. Коли клієнт бачить малюнок, йому простіше ухвалити рішення та узгодити ідею. Ескізи можуть бути виконані у вигляді креслень, тривимірної графіки, ручної подачі чи макетів. В ескізах немає кольору, тому що колір на початковому етапі відволікає від ідеї та ускладнює узгодження.
2.3 Матеріали, обладнання, детальний дизайн, завдання на візуалізацію - після погодження ескізів дизайнер допрацьовує дизайн: підбирає матеріали, меблі, приймає від суміжників схеми та враховує їх у дизайні, створює завдання на візуалізацію.

2.4 3D – візуалізація – візуалізація покаже клієнту, який саме буде інтер'єр у житті. На 3D-зображенні клієнт побачить освітлення, реальні матеріали оздоблення, матові та глянсові поверхні, розподіл відбиття, кольорове оформлення. Візуалізація позбавляє неправильних рішень, зайвих витрат та можливих розчарувань. Здоровий глузд не дозволить починати ремонт до того, як клієнт не побачить інтер'єр у 3D, навіть якщо все і так здається зрозумілим.

2.5 Світлодизайн – світло дозволяє виділяти потрібні акценти та буквально пожвавлювати простір, надаючи фактуру та об'єм будь-яким поверхням. За допомогою світлових ефектів можна побудувати до половини дизайну інтер'єру і лише за допомогою 3D-графіки можна побачити, як світлодизайн працюватиме в інтер'єрі. Візуалізація та світлодизайн - це останній етап, де можна оцінити дизайн цілком і при необхідності внести фінальні коригування, які будуть враховані на робочому проекті.

3

3. Робочий проект - дизайнер розробляє робочий проект з урахуванням візуалізації з урахуванням можливих коригувань. Робочий проект складається з креслень, ув'язування інженерного обладнання, меблів та іншого обладнання.
3.1 Ув'язування дизайну з інженерними рішеннями - всі проекти, які встигли розробити під час проектування, дизайнер враховує робочу документацію: вентиляцію, кондиціювання, розумний будинок, домашній кінотеатр, басейн та інші суміжні проекти. Все, що поки не обрали, залишається в ескізному варіанті. Розробка інженерних проектів не входить до дизайн-проекту. Дизайнер видає технічне завдання на розробку інженерних проектів спеціалістам. Готові проекти дизайнер пов'язує із робочою документацією.
3.2 Фінальний підбір оздоблювальних матеріалів, меблів, обладнання у відомостях відображено найменування та кількість замовних позицій, необхідних для реалізації об'єкта. Комплектація може початися навіть з технічного завдання і пройти через весь проект, але в цьому розділі альбом набуває закінченого вигляду з посиланнями на креслення та візуалізацію.
3.3 Робоча документація за альбомом робочої документації клієнт влаштовує тендер серед будівельних компаній та приватних бригад. Досвідчені будівельники без зайвих питань реалізують проект. Хороший робочий проект дозволяє контролювати процес будівництва та по всій строгості запитати з підрядників за помилки.
3.4 Альбом креслень:

- План обмірів

- План демонтажу

- План зведення перегородок

- План розміщення меблів та сантехніки

- План підлог

- План стель

- План розміщення світильників, світлових груп та вимикачів

- План розеток, електричних слаботочних висновків із прив'язками по стінах.

- Принциповий план вентиляції та кондиціювання (розробляється спільно з суміжниками, при необхідності)

- Принципове розведення водопостачання (розробляється разом із суміжниками, за необхідності)
- Розгортки по стінах у місцях, необхідних для будівництва

- Схема розкладки узгодженої плитки

- Експлікація приміщень

- Вузли складних та дизайнерських конструктивних рішень

- Ескізи та габаритні розміри декоративно-архітектурних елементів

- Ескізне рішення вбудованих меблів

- Відомість оздоблювальних матеріалів з площами та найменуваннями

- Відомість заповнення дверних отворів

- Відомість заповнення віконних отворів

- Відомість предметів меблів

- Відомість джерел світла

- Специфікації та рекомендації щодо художнього оформлення підлоги, стін, стель, іншого декору
3.5 Завдання для розробки індивідуальних виробів - вбудовані меблі, штори, стільниці, кам'яні конструкції, скляні об'єкти, акваріуми, кінотеатри, каміни, кухні. Створення виконавчих креслень індивідуальних конструкцій може знадобитися на етапі реалізації. Як і у випадку з інженерами, дизайнер надає ескізи, габарити, матеріали, важливі вузли та принципові рішення, а технолог обраної підрядної організації створює виконавчі креслення. Ці креслення підрядник узгоджує з клієнтом чи з дизайнером за договором комплектації.

3.6 Авторський супровід (ведеться на кожному етапі проведення будівельно-ремонтних робіт, за погодженням із замовником) - контроль за виконанням дизайну проекту, консультація з креслень проекту для будівельників, виїзд на об'єкт, внесення необхідних змін до проекту.

Залишились питання?

Form

Залиште заявку і наш менеджер з Вами зв'яжеться, відповість на усі запитання

Інформація відправлена. Дякую!

bottom of page